Kerkez Milos visszatért

2024. január 26. – 06:24

Alex Scott és Kerkez Milos ünnepel a Swansea elleni győzelem után – Fotó: Isabel Infantes / Reuters

Kerkez Milos visszatért többhetes sérülése után. Csapata, a Bournemouth kiütéses győzelmet ért el csütörtökön az angol labdarúgó FA Kupa negyedik fordulójában, így bejutott a nyolcaddöntőbe, írja az MTI.

A Premier League-ben szereplő együttes a másodosztályú Swansea Cityt fogadta és az első félidőben eldöntötte a továbbjutást: 45 perc alatt rúgtak öt gólt. A második félidőben már nem változott az eredmény, 5-0 lett a vége.

A magyar válogatott balhátvédje karácsony előtt szenvedett bokasérülést egy edzésen, azóta nem lépett pályára. A Swansea City ellen aztán a szünetben becserélték és a lefújásig játszott, helyzete is volt a találkozón.

Szoboszlai Dominik is szépen gyógyul, a hétvégi kupameccsen már ott lehet a Liverpoolban.

A magyar fociválogatottal kapcsolatos hír még, hogy Callum Styles klubváltása is összejöhet ebben az átigazolási szezonban. A Sunderland igazolhatja le a Barnsley-tól a középpályást.