Messiről nevezték el az argentin válogatott edzőközpontját

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Lionel Messiről nevezték el a világbajnoki címvédő argentin labdarúgó-válogatott edzőközpontját a Buenos Aires-i Casa de Ezeizában. Claudio Tapia, az argentin szövetség elnöke azzal indokolta a döntést, hogy a csatár minden idők legjobb játékosa, akinek a pályafutása a decemberi vb-trófeával vált teljessé. A 35 éves Messi karrierje 800. gólját szerezte csütörtökön Panama ellen.

„Ez az egyik legnagyobb elismerés, amit valaha kaptam” – posztolta Messi az Instagramon. „Nagy megtiszteltetés, köszönöm szépen!!!”

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!