0-2-ről fordított a Manchester United a BL-ben, Ronaldóé a győztes gól

2021. október 20. – 23:11

C. Ronaldo fejét már elhagyta a labda, ezzel a fejessel fordított a Manchester – Fotó: Paul Ellis/AFP

A Bajnokok Ligája szerdai játéknapján a Manchester United játszotta a legjobb meccset. Az olasz Atalanta 2-0-ra vezetett az első félidő után, a vendégcsapat kihasználta az első helyzetét, az első negyedóra végén Pasalic volt eredményes, majd Demirel szögletből fejelte a kapuba.

A Unitedet a második félidőre kicserélték, az 53. percben Rashford egy remek indítás után éles szögből is a bal kapufa mellé helyezte a labdát a labdát a kapus mellett. A 75. percben Maguire egy lecsorgót helyezett a kapuba, majd a 81. percben Cristiano Ronaldo magasra ugrott, és tökéletesen célzott fejjel, Musso kapus elvetődni sem tudott a kapufa mellé vágódó labdára.

A Bayern is a második félidőben kapcsolt magasabb fokozatba, és a félidei 0-0 után (még a 70. percben sem született gól) négyet rúgott a hazai pályán játszó Benficának: Lewandowski neve mellé egy gól került, Sané duplázott egy öngól mellett. A bajorok az első három forduló alatt már 12 gólt szereztek, és egyet sem kaptak.

A címvédő Chelsea is megállt négynél, a változatosság kedvéért a Villarreal is négyet vágott, igaz, ők kaptak egyet a Ferencvárost elbúcsúztató Young Boystól. A Juventus fontos sikert aratott Szentpéterváron, Kulusevski volt a nyerő ember, a 86. percben a kapufa segítségével csúsztatott a kapuba.

• E csoport: Benfica – Bayern München 0-4, Barcelona – Dinamo Kijev 1-0
    1. Bayern München 9 pont, 2. Benfica 4, 3. Barcelona 3, 4. Dinamo Kijev 1
  • F csoport: Manchester United – Atalanta 3-2, Young Boys – Villarreal 1-4
    1. Manchester United 6 pont, 2. Villarreal 4 (7-5), 3. Atalanta 4 (5-5), 4. Young Boys 3
  • G csoport: Salzburg – Wolfsburg 3-1, Lille – Sevilla 0-0
    1. Salzburg 7 pont, 2. Sevilla 3, 3. Lille 2 (1-2), 4. Wolfsburg 2 (2-4)
  • H csoport: Chelsea – Malmö 4-0 Zenit – Juventus 0-1