Tusk megköszönte a remény visszahozatalát
„Köszönöm a remény visszahozatalát” – mondta Donald Tusk lengyel miniszterelnök. Szerinte a V4-es országok nem minden témában értenek egyet, mindig voltak bizonyos különbségek, de ez alapvetően egy lojális együttműködés. Sokszor képesek voltak diktálni uniós döntéseket.