Magyar Péter szerint a lengyel-magyar barátság romlott meg, ezért omlott össze a V4

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az RTL arról kérdezte az összes miniszterelnököt, mit gondolnak, miért omlott össze a V4-es együttműködés. Magyar Péter azt mondta, alapvető probléma keletkezett a lengyel-magyar barátságban. Orbán Viktor szerinte olyan utat választott, amit nem tudott vállalni Lengyelország. „Gondolok itt az Oroszországgal való kapcsolatra” – mondta Magyar, aki szerint az is problémát okozott, hogy Lengyelországban körözött bűnözőket fogadott be Magyarország.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!