Fico: Nagy harcos vagyok, ha megyek focizni, győzni akarok
Robert Fico azt mondta, Szlovákiában a kormány a 2020-23-as éveket tudhatja maga mögött, amik nehéz évek voltak. Visszaéltek a büntetőjoggal politikai célokból, bebörtönöztek embereket, erőszakkal oldották meg a politikai gondokat – utalt többek közt az ellene történt merényletre. „Nagy harcos vagyok, ha megyek focizni, győzni akarok”, ezért veszik át a soros elnökséget a V4-ben. A cél, hogy mindent megtegyenek, hogy a visegrádiak újra erősebbek legyenek.