Brüsszelben már találkozott a négy miniszterelnök

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Június 18-án, a brüsszeli EU-csúcs előtt már találkoztak, röviden egyeztettek is a V4 országok vezetői. Magyar Péter előbb Robert Ficóval tárgyalt, aztán csatlakozott hozzájuk a cseh és a lengyel kormányfő is. Itt fogadták el a magyar miniszterelnök meghívását a keddi, gödöllői találkozóra. „A kormányfők egyetértettek abban, hogy fontos újraindítani a visegrádi együttműködést, mert az befolyásos egyeztető fórum az unió 27 tagállama között” – írták a négy kormányfő brüsszeli egyeztetéséről a magyar kormány oldalán.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!