Babiš nagyon hálás volt egy jegyzettömbért

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Andrej Babiš cseh miniszterelnök volt a harmadik felszólaló. „Bízom benne, hogy tökéletesen fogunk együttműködni” – mondta, majd megköszönte a jegyzettömböt, amit kapott a tárgyaláson. „Ez a négy ország Európa jövője” – folytatta. Szerinte is az energiaárak, szén-dioxid-kvóták és a pénzügyi keretek a fontos témák most. Érintették a közelgő ankarai NATO-csúcs témáját is. Várja az együttműködést, és a korábbi koordináció újra így lesz. Megköszönte végül, hogy „ismételten egy csónakban evezünk”.

Fotó: Melegh Noémi Napsugár / Telex
Fotó: Melegh Noémi Napsugár / Telex

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!