Az InfoRádió a V4+-ról kérdezett
Az InfoRádió a V4+-együttműködésről kérdezett, azt akarta tudni, ebben melyik országok vehetnek részt. Magyar Péter sok konkrétumot nem mondott, szerinte ebben alkalomról alkalomra, az adott ügytől függően, akár unión kívüli országok is részt vehetnek majd.