Andrej Babišnak jók az érzései az együttműködésről
„Bízom benne, hogy a kémia működik közöttünk” – mondta Andrej Babiš cseh miniszterelnök arról, mire számít a jövőben a V4-es együttműködéssel kapcsolatban. „Jók az érzéseim” – mondta a cseh minsizterelnök.