Az IDF Teherán központját lőtte legújabb támadásában

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az izraeli hadsereg azt közölte, hogy újabb csapást mértek Iránra, ezúttal Teherán központjára. A közlemény szerint a rezsim infrastruktúráját célozták. Nem sokkal korábban az IDF azt közölte, hogy 170 olyan célpontot találtak el az elmúlt 24 órában, amiknek állítólag köze volt az iráni fegyverfejlesztéshez és gyártáshoz.

(CNN)

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!