Tűzijátékkal ünnepelték Bejrútban az Izrael elleni rakétatámadást

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Tűzijátékot lőttek ki Bejrút felett az Izrael elleni iráni támadás után – számoltak be szemtanúk a Reutersnek.

Értesüléseik szerint a Gázai övezetben ünneplés tört ki, amikor a lakosok látták, hogy a rakétákat kilőtték Izrael felé. Sokan éljeneztek, fütyültek és „Allah Akbar” skandálásokba kezdtek.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!