Netanjahu: Az izraeli katonák már Gázaváros külterületén vannak

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök X-en (a volt Twitteren) közzétett videója szerint az izraeli hadsereg már Gázaváros külterületén van, és halad előre.

„Semmi sem állíthat meg minket. Haladni fogunk előre. Haladunk és győzünk, isten és a hősies harcosaink segítségével” – mondta Netanjahu a videóban.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!