Ofakimnál kimentettek két túszt

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Ofakim külterületén kimentettek két izraelit, akiket a Hamász terrorszervezet fegyveresei órákon át túszként tartottak fogva egy házban, jelentette az izraeli média. A négy támadót megölték az izraeli biztonsági erők, három izraeli katona is könnyebben megsérült.

Az izraeli hadsereg szerint azonban a Hamász sok embert elhurcolt a Gázai övezetbe, és ott tartják őket túszként fogva. (BBC)

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!