Jelentések szerint több mint 400 izraeli halt meg a támadások kezdete óta

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az izraeli televíziócsatornák legfrissebb jelentései szerint a Hamász fegyveresei több mint 400 izraelit öltek meg szombat óta. A beszámolók szerint legalább kétezren megsebesültek Izraelben. Az izraeli hatóságok egyelőre nem erősítették meg ezeket a számokat.

(BBC, Guardian)

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!