Még nem térhetnek haza a lakosok Bucsába, mert még mindig találnak orosz aknákat a polgármester szerint

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Még nem térhetnek haza a kitelepített bucsai lakosok, mert a területen még mindig aknák vannak, miután az orosz csapatok onnan kivonultak, mondta Bucsa polgármestere.

Anatolij Fedoruk szerint körülbelül 3700 civil maradt Bucsában az orosz csapatok megszállása alatt. A háború előtt a városban körülbelül 37 ezren laktak. (Guardian)

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!