Ipari létesítményeket támadtak Nyugat-Ukrajnában az oroszok, állítja egy regionális kormányzó

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az orosz erők ipari létesítményeket támadtak az éjszaka folyamán a nyugat-ukrajnai Hmelnickij régióban – közölte Szerhij Hamalij regionális kormányzó. Részleteket nem árult el célpontokról, de azt mondta, a tüzek „lokális jellegűek” voltak, és ellenőrzik, hogy vannak-e áldozatok.

(Sky News, Reuters)

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!