Csernyihiv régió kormányzója szerint nem enyhülnek az orosz támadások

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az észak-ukrajnai Csernyihiv régió kormányzója szerint nem enyhülnek az orosz támadások, annak ellenére, hogy Moszkva ígéretet tett az ottani katonai műveletek csökkentésére. Vjacseszlav Csausz kormányzó a Telegramon azt írta: „A csernyihivi régióban csapásokat hajtott végre Nyizsnyin ellen, Csernyihivet pedig egész éjjel támadták.”

(Guardian)

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!