Az oroszok már ukrán üzemanyag- és élelmiszerraktárakat semmisítenek meg

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Oroszország megkezdte az ukrán üzemanyag- és élelmiszerraktárak megsemmisítését, ami azt jelenti, hogy a kormánynak a közeljövőben szét kell osztania készleteit – közölte vasárnap Vagyim Gyeniszenko, az ukrán belügyminisztérium tanácsadója.

Gyeniszenko az egyik helyi tévének nyilatkozva arról is beszélt, hogy az oroszok rotálni kezdték a csapataikat, új erőket vetnek be, ami szerinte arra utal, hogy újabb kísérleteket tesznek az előretörésre. (Reuters)

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!