Putyin egyeztetett az izraeli kormányfővel

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A Kreml közlése szerint az izraeli miniszterelnök, Naftali Bennett telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyinnal az orosz-ukrán háborúról. A beszélgetés során Bennett állítólag „számos gondolatot osztott meg a folyamatban lévő tárgyalásokkal kapcsolatban”, és értékelte „az Ukrajna körül kialakult helyzetet”. Putyin ezelőtt a legutóbb (tegnap) Emmanuel Macron francia elnökkel tárgyalt egy esetleges tűzszünetről.

(Sky News)

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!