Lezuhant orosz vadászgép bombáját hatástalanították kézzel az ukrán katonák Csernyihivben

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az ukrán állami sürgősségi szolgálat tett közzé egy videót, amelyben munkatársai egy lezuhant orosz vadászgép bombáját hatástalanítják Csernyihivben. A szerdán hatástalanított bombát hordozó vadászgépet még március 5-én lőtte le az ukrán hadsereg, a gép egy lakónegyedbe zuhant.

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!