Eltört a Fradi védőjének kulcscsontja a Tottenham elleni meccsen
Egy szalag is elszakadt Raul Gustavo vállában.
Megszorította a Fradi a Tottenhamet, de az angolok nyertek 2-1-re
Varga Barnabás lesgólja után az angolok kihasználták a védelem megingását, a hajrában belőtték a másodikat, Varga a 90. percben szépített az El-ben.
Magyar focistát igazol a Tottenham Hotspur női futballklubja
Csiki Anna már 16 évesen a felnőttek között játszott, most 2028-ig szóló szerződést írt alá.
Elnézést kért csapattársától a Tottenham játékosa, amiért azt mondta, hogy minden dél-koreai...
Bentancur egy uruguayi műsorban próbált viccelődni.
2-0-ra verte a Tottenhamet, karnyújtásnyira került a Manchester City a történelmi újrázástól
Ha Guardiola csapata vasárnap megveri a West Hamet, akkor az Arsenal meccsének eredményétől függetlenül bajnok lesz. Sorozatban negyedjére, ami még senkinek sem sikerült.
Az Arsenal maradt a Premier League élén
Az Arsenal a Spurst, a 19. forduló óta veretlen Manchester City a Notthinghamet verte vasárnap.
Kikapott az Arsenal a Fulhamtől, a Liverpool vezeti a bajnokságot 2023 végén
A 13. helyen álló Fulham 2–1-re nyert az Arsenal ellen, a Tottenham pedig 3–1 győzte le a Bournemouth-t az év utolsó napján.
Kiadták a hangfelvételt a példátlan bénázásról, hogy vették el a Liverpool szabályos gólját
Mivel ez volt a 14. eset az angol bajnokságban, amikor a játékvezetők elnézést kértek, erős a gyanú, hogy a képzésbe hiba csúszott.
A videóbíró legnagyobb botránya robbant ki Angliában, ami Szoboszlai csapatát sújtotta
A Liverpooltól szabályos gólt vettek el, a videó előtt ülő bíró azt hitte, a kollégája megadta a gólt. De nem, épp elvette.
A Liverpool kilenc emberrel, utolsó pillanatos öngóllal kapott ki a Tottenhamtől
Semmivel nem volt szerencséje Szoboszlaiéknak, két kiállítás, elvett gól és lesérülő gólszerző is kellett a Tottenham 2-1-es győzelméhez.