Paralimpia: Ekler Luca ezüstérmes lett 400 méteres síkfutásban
A T38-as kategória 400 méteres síkfutó döntőjében Európa-csúccsal szerezte meg második dobogós helyét az idei paralimpián.
Pap Bianka ezüstérmet szerzett 200 méteres vegyesúszásban a párizsi paralimpián
Ezzel a párizsi magyar küldöttség 14. érmét szerezte meg.
Konkoly Zsófia ezüstérmes 100 méter pillangón a párizsi paralimpián
Az aranyérmet az amerikai Christie Raleigh-Crossley nyerte.
Luterán Petra ezüstérmet nyert távolugrásban a párizsi paralimpián
A magyar sportoló néhány napja még 400 méteres síkfutásban indult, ahol negyedik lett.
Újabb érem a paralimpián, Illés Fanni ezüstérmet nyert a 100 méteres mellúszásban
Négy századdal maradt le a győztes olasz mögött a magyar címvédő.
Ezüstérmes lett a női sportpisztolyos csapat az eszéki puska-pisztoly Európa-bajnokságon
A Jákó Miriam, Major Veronika, Sike Renáta összeállítású magyar csapat csütörtökön a trió versenyszámban lett ezüstérmes az Eb-n.
Ezüstérmet nyert a magyar női csapat a légfegyveres Európa-bajnokságon
A Bajos Gitta, Dénes Eszter, Mészáros Eszter összeállítású trió 1888,9 körrel végzett, csak a norvégok voltak náluk jobbak a győri versenyen.
Kocsis Csillag ezüstérmes a SUP-világbajnokságon
A magyar küldöttség első dobogós helyezését is ő érdemelte ki.
Mindenki kiadta magából a maximumot, ez a csapat a jövőben képes lehet döntőket nyerni
A női vízilabda-válogatott tagjai büszkék a vb-n nyert szombati ezüstérmükre. A szövetségi kapitány szerint fantasztikusan játszottak, mindent kiadtak magukból.
Magyar sikerek a szkander-Európa-bajnokságon: három arany, két ezüst, egy bronz
Az első magyar világbajnok szkanderező, Kőváriné Ivánfi Brigitta két aranyérmet is szerzett.