Úgy állnak sorba az emberek, mintha vizet osztanának
Pedig nem osztják, hanem mindenki maga töltheti meg a kulacsát a Döbrentei tér melletti kútnál. Itt többen ideiglenesen kiálltak a menetből, hogy hűsöljenek az árnyékban.

Fotó: Gulyás Ádám / Telex
Pedig nem osztják, hanem mindenki maga töltheti meg a kulacsát a Döbrentei tér melletti kútnál. Itt többen ideiglenesen kiálltak a menetből, hogy hűsöljenek az árnyékban.
