Három embert állított elő a rendőrség a Budapest Pride napján

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Három embert állított elő a rendőrség a Budapest Pride-on és a környező egyéb rendezvényeken – derült ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság Facebook-posztjából.

„A rendezvény békésen zajlott; a rendőrség biztosította, hogy felvonulás, valamint a június 27-ére bejelentett további nyolc gyűlés résztvevői élhessenek gyülekezési jogukkal” – írták.

A poszt szerint két férfival szemben garázdaság bűncselekmény gyanúja, eggyel szemben közerkölcs megsértése szabálysértés miatt indult eljárás. Az utóbbi esetben a mentők közölték lapunkkal, hogy a zavartan viselkedő férfit stabil állapotban szállították kórházba.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!