Politikusok a menetben
„A Demokratikus Koalíció kiáll a nyílt, befogadó és a kölcsönös tiszteleten alapuló társadalom mellett, – egy olyan világért, ahol mindenki önmaga lehet” – írta a párt. A menetben többek között feltűnt a DK új elnöke, Varju László is.
Kunhalmi Ágnes is vonul, ő a „Szabadság, jogok, szerelem” hármasát üzente 66 ezer követőjének. A menetben láttuk Fekete-Győr Andrást, illetve Jámbor András is posztolt az Erzsébet hídról.

Karácsony Gergely főpolgármester is menetel a Pride-on – Fotó: Huszti Istvaán / Telex