Nem volt szükség mentőre
Hrubi Zita, a Pride sajtószóvivő azt mondta a Telexnek, hogy tudomása szerint senki nem kért mentőt a Pride alatt, és ájulásról sem kapott tájékoztatást. Olyan előfordult, hogy valaki megszédült a hőségben, és a menet közben le kellett ültetni az árnyékban.