Kettős kereszteket tartó férfiak állnak az Erzsébet híd mellett
Felért a menet vége az Erzsébet hídra, a híd mellett három fekete ruhába öltözött férfi állt kettős kereszteket tartva (fiatalabb olvasóink kedvéért: ez nem a #hashtag). Valamit kiabáltak, de a zenétől nem lehetett érteni, hogy mit.
„Gyertek, itt vannak a mi hazánkosok” – kiáltotta egy Pride résztvevő. „Ne provokáld őket” – szólt oda neki a barátja. Páran szivárványos zászlókat lengettek nekik, de a szervezők gyorsan elhívták őket onnan.

Fotó: Gulyás Ádám / Telex