Karácsony: Ez egy nemzeti Pride

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Karácsony Gergely az Erzsébet hídról posztolt egy szelfit, amihez azt írta, hogy „idén pedig sikerült elérni: ez egy nemzeti Pride.” Szerinte az Erzsébet hídon a nemzeti lobogók és a Pride-zászlók együtt azt üzenik, hogy hazafiság és az elfogadás nem kizárják, hanem erősítik egymást.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!