Fancsikai Eszter: Minél több ember élhet szabadon, annál szabadabb lesz az egész társadalom

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Fancsikai Eszter influenszer azt mondta, hogy kicsit zavarja, hogy míg ő fényes nappal megcsókolhatja a férjét, a melegek ezt nem tehetik meg egymással. Ő csak szabadságot érez, ha meglát két meleg férfit vagy nőt. „Minél több ember élhet szabadon, annál szabadabb lesz az egész társadalom. Tavaly még tüntettünk, ma már szabadon ünnepeljük, hogy ennyire sokszínűek vagyunk” – mondta.

Fotó: Huszti István / Telex
Fotó: Huszti István / Telex

„Életemben először üzenek bizakodva a kormánynak” – mondta, majd a családalapítás jogáról beszélt. A kétgyermekes családanya a többi szülőnek azt üzente, hogy egy olyan országról álmodik, ahol a coming out nem egy mindent eldöntő pillanat az ember életében. „A gyermekeink boldogsága a legfontosabb, ezért szeressétek őket úgy, ahogy vannak!” – mondta.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!