Előállítottak egy férfit, mert megbotránkoztatta a Pride résztvevőit
A BRFK arról posztolt, hogy a Pride szervezői rendőri intézkedést kértek az Erzsébet hídon, mert a menet elején „egy ember a viselkedésével a gyűlés résztvevőit is megbotránkoztatta”, és a rendezők kérése ellenére sem volt hajlandó távozni. A férfit előállították, szabálysértési eljárás indul ellene.