Elindult a menet az Andrássyn


Fotó: Huszti István / Telex
Sűrűbb lett a tömeg az Opera előtt, bár a járdán még kényelmesen el lehet férni, nincs tele az Andrássy, jelentette a Telex tudósítója. A legelszántabbak a tűző napon buliznak valamelyik kamionnál. „Vigyázzatok egymásra!” -kiabálja az egyik DJ az Opera előtt álló kamionról. Közben a menet elindult az Andrássyn.