Elindult a menet az Andrássyn

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Fotó: Huszti István / TelexFotó: Huszti István / Telex
Fotó: Huszti István / Telex

Sűrűbb lett a tömeg az Opera előtt, bár a járdán még kényelmesen el lehet férni, nincs tele az Andrássy, jelentette a Telex tudósítója. A legelszántabbak a tűző napon buliznak valamelyik kamionnál. „Vigyázzatok egymásra!” -kiabálja az egyik DJ az Opera előtt álló kamionról. Közben a menet elindult az Andrássyn.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!