A Mi Hazánknak tavaly nem sikerült útját állnia a Pride-nak

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A Mi Hazánk tavaly is akciózott a Pride-on. A Szabadság híd lezárásával akarták útját állni a rendezvénynek, csakhogy a menet végül az Erzsébet hídon ment át Budára. Aztán a Gellért-térnél próbálkoztak a mi hazánkosok, onnan viszont a rendőrség elküldte őket. Novák Előd, a Mi Hazánk politikusa egyébként keményen kiosztotta a Fideszt akkor, azt mondta, hogy a NER 15 évének legnagyobb bukása zajlik, a kormány pedig „letérdelt a melegek előtt”.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!