A menet vége elindult az Operánál


Fotó: Huszti István / Telex és Gulyás Ádám / Telex
A menet vége most indult el az Operánál, jelentette helyszíni tudósítónk. Beszélt az egyik résztvevővel is. Andrea tábláján azt állt, hogy „az LGBTQ gyerekeket is meg kell védeni”. Szerinte nagyon nagy a tudatlanság itthon ebben a témában. „ A szexuális orientáció mindenkinek veleszületett adottsága, de ezt sokan nem tudják, vagy nem szeretnék elfogadni.” A magyar kormány legfontosabb feladata ezen a téren tehát az ismeretterjesztés lenne, mondta.