A Kossuth téren tüntetnek a „genderpropaganda” ellen

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Nem sokkal fél 7 előtt megérkeztek a Kossuth térre a migrációs paktum és a „genderpropaganda” ellen meghirdetett tüntetés résztvevői. A tüntetők közül többen a szökőkút felé vettek az irányt, hogy lehűtsék magukat. A tömegben sokan magyar zászlókat tartottak, de voltak kormány- és Magyar Péter-ellenes transzparensek is. A megmozdulást az Elizabeth-Magyar Valóság néven futó fideszes influenszer hirdette meg a Facebookon. Tudósítónk szerint a tüntetők szellősen töltötték meg a Kossuth tér közepét.

Fotó: Gulyás Ádám / Telex
Fotó: Gulyás Ádám / Telex

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!