A hőség miatt túlterhelődött a rendszer, több helyen is csak csöpög a víz a csapból

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az elmúlt napokban tapasztalt kánikula miatt Ráckevén, Dömsödön és Szigetbecsén esténként komoly gondok vannak az ivóvízellátással – derül ki az RTL Híradó riportjából.

A szolgáltató szerint a hétvégén úgy megnőtt a fogyasztás, hogy ez hatással van a teljes rendszerre. Ez a fogyasztóknál úgy jelenik meg, hogy több háztartásnál csak csordogál a víz, alig van nyomás.

A szolgáltató korábban értesítette az érintett települések lakóit, hogy keddtől fennakadások lehetnek a vízszolgáltatással, és mindenkit arra kért, hogy spóroljon az ivóvízzel.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!