Baleset miatt csak egy vágányon közlekedik a ráckevei HÉV
Baleset miatt a ráckevei (H6) HÉV Pesterzsébet felső és a Közvágóhíd között csak a Ráckeve irányú vágányon közlekedik hétfő délután – írta a BKK Info a Facebookon.
Az MTI-t arról tájékoztatta a katasztrófavédelem, hogy a HÉV a IX. kerületben, a Soroksári úton ütközött egy kisteherautóval.