Gulyás: A drogériákban is bevezetik az árrésstopot

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A kormány a tegnapi ülésén az inflációs helyzetet és az árrésszabályozást is tanulmányozta – mondta Gulyás. A kormány szerint az élelmiszereknél bevezetett árstop bevált, az indokolatlan áremelések megengedhetetlenek. Ezeket az intézkedéseket a drogériákra is bevezetik, harminc kategóriában közel ezer termékre vonatkozik majd. Itt 15 százalékos árrést engednek, szerinte ezzel a kereskedőknek meg kell elégedniük.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!