Füstgyertyáznak a tüntetők, autósok dudálnak, a zebrát lezárták

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Lezárták a tüntetők a zebrát a Ferenciek tere előtt. Az autók elakadtak, dudálnak, közben a tüntetők füstgyertyáznak. Rengeteg magyar és EU-s zászló van a levegőben.

Egy autós neki is ment az egyik tüntetőnek, majd bemutatott neki, ezért a tüntetők elkezdték átengedni az autókat egy részen.

Fotó: Bődey János / Telex
Fotó: Bődey János / Telex

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!