Elnézést kért a betegszállító cég, miután azt mondták egy kerekesszékes betegnek, hogy ők nem költöztető cég

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Egy 28 éves kerekesszékes férfinak egy hónap benntartózkodása után az Uzsoki Kórház betegszállítót rendelt, hogy szállítsa haza ötven kilométerre lévő otthonába. A betegszállítók 24 óra múlva megérkeztek, de közölték, hogy nem hajlandóak elvinni a férfi csomagjait és kerekesszékét, mivel a kórház ezt nem jelezte, és el sem férne – derül ki az RTL riportjából.

A férfi ekkor felhívta a betegszállító diszpécsert, aki közölte vele, hogy

ők nem költöztető cég.

A kerekesszékes férfit végül egy másik cég járműve 40 ezer forintért vitte haza. Ezután a rokkantnyugdíjas panaszt tett az eredetileg kirendelt cégnél az ügy kivizsgálást kérve. Az AMS Betegszállító Kft. hétfőn azt írta neki, hogy elnézést kérnek, a diszpécserük helytelenül járt el, ezért visszatérítik a magánszolgáltatóval történt szállítás költségeit.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!