Gázolt a vonat Révfülöpön

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Elgázolt egy embert a Déli pályaudvarról 19:05-kor Tapolcára indult sebesvonat Révfülöpön, a vasútállomáson. A vonaton öten utaztak, leszállították őket, és pótlóbusszal utazhatnak tovább. A helyszínre riasztott kővágóörsi önkéntes tűzoltók segítenek kiemelni a vonat alól az elgázolt embert.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!