Orbán még nem volt nyaralni

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Orbán Viktor még nem volt nyaralni, a tervek szerint még ezután fog menni, de Gulyás Gergely kormányszóvivő szerint bizonytalan az egész, mert a kormányfő hajlamos a szabadsága alatt is dolgozni. A jövő heti bledi találkozón mindenesetre nem a miniszterelnök vesz majd részt – mondta Gulyás a kormányinfón.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!