Toroczkai hiányolja, hogy a kormány még mindig nem reformálta meg a végrehajtói rendszert

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A Mi Hazánk-os Toroczkai László a végrehajtói rendszerről beszélt Orbánnak, arról, hogy Schadl György másfél éve letartóztatásban ül, de a kormány mégsem tett azóta semmit arra, hogy a rendszert megreformálja. Most arról kérdezte Orbánt, mikor tesznek végre valamit?

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!