Gulyás: A Vitézy által vázolt tervek jók, elképzelhető, hogy folytatják azokat

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Vitézy Dávid távozásáról azt mondta Gulyás, hogy az államtitkársága által vázolt tervek jók (pl. jegyek egyszerűsítése), így reményei szerint azokat folytatják majd.

A miniszter hangsúlyozta, hogy Vitézy megbízatása nem ért véget, hanem saját maga döntött a távozásról. „A kormány örömmel veszi, ha Vitézy nekünk akarna dolgozni a jövőben” – mondta Gulyás.

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!