Valóban elvesz az állam három belvárosi teret a fővárostól

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Kiszivárgott egy előterjesztés, amely szerint három belvárosi közterület átkerülne a fővárostól az államhoz, majd odaadná vagyonkezelésbe az V. kerületnek, mert koszosak ezek a terek, pl. a Vörösmarty tér. A HVG kérdése szerint ez aggályos jogilag, Gulyás ezzel nem értett egyet, de szerinte majd az Alkotmánybíróság megvizsgálja.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!