Még nincs meg a kormány megállapodása a plusz egymillió köbméter gázról az oroszokkal

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Nincs meg egyelőre a megállapodás az oroszokkal a plusz egymillió köbméter gázról, amiről Orbán Viktor és a kormány korábban beszélt, hogy erről tárgyalnak Putyinnal. A kormány abban bízik, hogy Putyin nem zárja el az orosz gázcsapokat, de ebből Magyarországnak az utolsók között lenne problémája, mert van felhalmozva gáz.

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!