Négy autó ütközött össze Budapesten az Istenhegyi úton, a balesetben két rendőrautó is megrongálódott, erősítette meg a Telexnek a Blikk információját Csécsi Soma rendőr alezredes, a Budapesti Rendőr-főkapitányság szóvivője.

A balesetben két civil autó rongálódott meg. A Blikk.hu-n megjelent képeken az látszik, hogy az egyik közülük a járdán áll, mellette és vele szemben egy-egy sérült járőrkocsi áll. Egy mentőautó is áll az autók mellett.
A balesetben senki nem sérült meg, mondta a Telexnek Csécsi Soma. Egy rendőrt megfigyelésre szállítottak kórházba.
Mivel a szemle és a történtek tisztázása jelenleg is zajlik, a rendőrségi szóvivő kérdésünkre egyelőre nem kívánt semmit mondani arról, hogyan történt a baleset.
Az MTI helyszínről származó információi szerint a két rendőrautó megkülönböztető jelzést használt, amikor a baleset történt.