122 izraelit ápolnak kórházban, sürgősségin

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A háború kezdete óta 1929-en szorultak kórházi ellátásra Izraelben, közülük még 122-en vannak kórházban vagy sürgősségi osztályon, jelentette az izraeli egészségügyi minisztérium tájékoztatása alapján a Guardian. Az elmúlt 24 órában 157-en szorultak orvosi ellátásra.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!