Öngyilkos merénylő robbantott egy damaszkuszi templomban

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A szíriai hírügynökség szerint egy öngyilkos merénylő robbantotta fel magát a damaszkuszi „Mar Elias” templomban egy robbanóöv segítségével. A biztonsági erők lezárták a területet, hogy el tudják szállítani a halottakat és a sebesülteket. Az áldozatok pontos számát egyelőre nem közölték. (Times of Israel)

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!