Az iráni Vörös Félhold szerint 11 ember sérült meg az amerikai légierő támadásaiban

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az iráni Vörös Félhold szerint 11 ember szenvedett kisebb sérüléseket az iráni nukleáris létesítményekre mért amerikai légitámadások során, közülük hetet már ki is engedtek a kórházból.

A szervezet szerint három mentőmunkás meghalt az ország különböző pontjaira mért izraeli csapásokban, sőt a Vörös Félhold egyik helikoptere is találatot kapott, továbbá azzal vádolják Izraelt, hogy kórházakat, egészségügyi központokat és egy fogyatékkal élők számára fenntartott létesítményt is célba vettek. (BBC)

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!